Úvod

PUBLISHER je nástroj, který od nás zdarma získáváte k Vašim webovým stránkám. Díky tomuto programu můžete kdykoliv upravovat obsah stránek a rozšiřovat Váš web o zajímavé doplňky.

Dali jsme si záležet a několik let jsme vylepšovali tento program tak, aby bylo ovládání snadné, přehledné a intuitivní. Ručíme Vám za to, že se bez nejmenší námahy stanete mistry v ovládání svých www stránek.

Náš editor má oproti konkurenci jednu zajímavou vlastnost. Je vždy na míru přizpůsoben Vašim specifickým potřebám. Nikdy se Vám tedy nestane, že musíte své potřeby přizpůsobit tomu, co program dokáže. Je to naopak. PUBLISHER přizpůsobíme podle toho, co potřebujete!

aktuální verze: 2.61 (1.9. 2015)

EDGERING AKTIVITY & REFERENCE

COPACK PLUS

COPACK PLUS

16/09/2005 aplikace

on-line sklad evidence

Pro společnost COPACK PLUS (Nymburk) byl na míru vyvinut on-line skladový systém. Vznikl přesně podle potřeb společnosti a automatizuje procesy související s evidencí pohybů zboží v rámci skladových prostor, jimiž firma disponuje. Součástí je rezervační systém umožňující přístup klientům společnosti. Komunikace probíhá s maximální efektivitou přímo uvnitř systému.

Inline obchod

Inline obchod

10/11/2009 e-shopy

E-shop specializovaný na určitý okruh sortimentu prodejce SPORT NO.15. Je provozován díky podpoře e-shop systému 3GSTORE vyčlenit sortiment do vlastní grafické podoby a vlastní domény a zároveň zůstat pod jednotnou správou a evidencí.

Polar obchod

Polar obchod

11/11/2009 e-shopy

E-shop specializovaný na určitý okruh sortimentu prodejce SPORT NO.15. Je provozován díky podpoře e-shop systému 3GSTORE vyčlenit sortiment do vlastní grafické podoby a vlastní domény a zároveň zůstat pod jednotnou správou a evidencí.

ing. Tomáš Jirsa

ing. Tomáš Jirsa

01/12/2009 web prezentace

Novým klientem našeho web studia se stal senátor Ing. Tomáš Jirsa.bíme. Prezentace nevznikla v souvislosti s jakoukoliv politickou aktivitou.

WWW stránky mapují velmi aktivní život pana senátora. Kromě pracovního kalendáře je součástí je archiv publikovaných článků a fotogalerie z vybraných akcí.

FLORBAL CB

FLORBAL CB

28/10/2010 e-shopy

Prodejna se sortimentem zaměřeným na stále populárnější florbal, je další ukázkou toho, že internetový obchod může být zajímavý jak sortimentem, tak tím jak vypadá.

Autorem grafického návrhu je Jakub Krčmář.

Systemika NLP

Systemika NLP

20/04/2011 web prezentace

Centrum systemiky a NLP se specializuje na nové, netradiční přístupy a metody ve vzdělávání a rozvoji dospělých.

Kromě vlastní prezentace společnosti jsme připravili on-line registrace do kurzů a jejich intranet evidenci.

ROP Jihozápad

ROP Jihozápad

10/05/2011 web prezentace

Vytvořit jsme informační systém pro operační program EU, který se stará o rozvoj jihočeského kraje. V co nejčistší formě jsme se pokusili o co nejpřehlednější prezentaci širokého záběru informací souvisejících s fungování této aktivní společnosti.

Součástí řešení byla také optimalizace datového uspořádání velkého objemu dat a návrh přehledné infrastruktury. Pro správu dat je využíván CMS Publisher.

Bandáže ortézy

Bandáže ortézy

01/10/2011 e-shopy

Netradiční pojetí e-shopu podle grafického návrhu Jakuba Krčmáře je důkazem flexibility řešení našeho e-shop systému 3GSTORE.

Artodesign

Artodesign

01/02/2012 web prezentace

Našimi partnery v oboru reklamní činnosti, specializující se na potisky čehokoliv v jakémkoliv formátu a v jakékoliv velikosti je již řadu let Artodesign z Českých Budějovic.

Nové stránky, které jsme spustili v únoru 2012 jsou mimojiné pestrou přehlídkou schopností a dovedností společnosti.

Dřevonábytek

Dřevonábytek

13/02/2012 web prezentace

Ukázka jednoduché, moderní www prezentace pro firmu zaměřenou na výrobu nábytku, interiéru a zakázkovou výrobu. Jednoduché řešení poskytuje kompletní servis potřebný k dosažení a získání základních informací pro kontaktování společnosti a získání základní představy o možnostech.

  • Aktualizováno 11.11.2013
Elektro CB

Elektro CB

06/04/2012 e-shopy

aktualizace & rozšíření

Elektronický obchod ElektroCB.cz je vlajkovým obchodem společnosti CB OBCHODY s.r.o. Od roku 2009 se neustále rozvíjí a za skvělé ceny nabízí více než 5000 produktů.

Původní 1. verze této elektronické prodejny byla spuštěna 1.4.2009. Od této doby se neustále vyvíjí a rozšiřuje.

Malé etudy pro klávesnici

Malé etudy pro klávesnici

01/08/2012 nekomerční

Tato aplikace byla vytvořena pro výuku používání klávesnice na základní škole. Umí otestovat jak si poradíte s diakritikou, jak rychle píšete či ověří zdatnost při úpravách textů.

Je to nástroj, který může zabavit, naučit a nebo prověřit.

Převody jednotek on-line

Převody jednotek on-line

09/09/2012 nekomerční

Aplikace pro děti a každého, kdo se učí převádět jednotky. Nekonečný zásobník příkladů se stal populárním pomocníkem, který denně trénuje několik stovek uživatelů.

Praktic

Praktic

01/12/2012 web prezentace

Pro výrobce velmi širokého spektra doplňků a sortimentu spojeného s exteriéry a interiéry bydlení, jsme navrhli a realizovali nový systém, který se snaží co nejpřehledněji rozkrýt širokou a pestrou nabídku sortimentu a služeb této společnosti.

Byla provedena aktualizace a kompletní redesign stránek. První prezentaci Praktic.cz jsme spustili již 13.12.2004.

Obrik 2.0

Obrik 2.0

01/04/2013 nekomerční

Pokud nemáte po ruce grafický editor, je Obrik volně přístupný on-line nástroj, který Vám pomůže s úpravou obrázků. Kromě toho, že z nahraného obrázku ihned vytvoří nejrůznější miniatury, zvládne navíc provést libovolné výřezy a další zajímavé úpravy týkající se barevné palety, ostrosti obrazu aj.

Časování španělských sloves

Časování španělských sloves

05/05/2013 nekomerční

Interaktivní přehled kompletního časování 724 španělských sloves. Aplikace je optimalizována pro mobilní zařízení a nabízí jednoduchý učící mód.

Díky inteligentní URL adrese lze přistupovat ke konkrétním slovům. K 1.8.2013 použili služeb programu uživatelé z více než 100 zemí.

MDI - Miroslav Dráždil

MDI - Miroslav Dráždil

01/06/2013 web prezentace

Pro jihočeského dodavatele dveří a vrat všech rozměrů a typů jsme vytvořili novou prezentaci. Součástí řešení byl také nový návrh uspořádání pestrého portfolia společnosti.

Www stránky jsou kompletně optimalizovány pro mobilní zařízení a jejich uspořádání a rozložení respektuje prakticky každou velikost obrazovky chytrých telefonů.

3GSTORE

3GSTORE

28/06/2013 aplikace

Aktuální verze 3.082 (28.6.2013)

Řešení pro provoz a správu internetových obchodu.

Více informací, demo e-shop.

LA-ST dance

LA-ST dance

01/03/2014 web prezentace

Společně s grafiky artodesign.cz jsme pro jihočeské taneční studio vytvořili nový web propagující jejich pestrou nabídku tanečních kurzů.

V době spouštění nové prezentace získalo studio 8 zlatých medailí na mistrovství evropy - WADF ve standardních tancích v Rusku. BLAHOPŘEJEME !!!

Markdown - nápověda

Markdown - nápověda

30/06/2014 nekomerční

Nejen pro naše klienty jsme vytvořili jednoduchou nápovědu populárního značkovací jazyka.

Dveře CB

Dveře CB

01/11/2014 web prezentace

Společnost DVEŘE CB, s.r.o. je dodavatelem dveří a kvalitního kování z Českých Budějovic. Firemní prezentace má především za úkol zpřístupnit co nejvíce z nabídky obchodu. K dispozici jsou katalogy nabídek, ukázky realizací a vždy nějaké zajímavé slevy na vybrané produkty.

Stránky byly poprvé spuštěny v roce 2010. V roce 2014 proběhl funkční redesign stránek.

Café Magnolia  České Budějovice

Café Magnolia České Budějovice

02/11/2014 web prezentace

Stránky kavárny nedaleko centra Českých Budějovic.

Tento web je ukázkou jednoduchého, elegantního řešení. Obsahuje zároveň modul pro prodej produktů, ovládaný přehledným a jednoduchým způsobem v rámci řízení obsahu stránek.

Florbal obchod

Florbal obchod

09/11/2014 e-shopy

Velmi populární internetový obchod s florbalovým vybavením jehož provozovatelem je českobudějovický SPORT NO.15. Internetový prodej rozšiřuje působnost kamenné prodejny poblíž centra Českých Budějovic. Poprvé spuštěno 15.11.2009.

E-shop patří mezi první prodejny s tímto sortimentem. V listopad 2014 prošli stránky e-shopu kompletním redesignem.

SPORT 15

SPORT 15

26/03/2015 e-shopy

S prodejnou sportovního vybavení v Českých Budějovicích spolupracujeme od samého počátku. Přestože nabízí společnost svůj sortiment přehledně ve specializovaných e-shopech, je možné pohodlně nakoupit i z jednoho místa. Díky jednotnému systému prodeje prostřednictvím našeho CMS 3GSTORE, má zákazník 100% jistotu skladových dostupností.

Elektro Voráček

Elektro Voráček

15/07/2015 e-shopy

Jedním z prvních e-shopů, který vytvořilo web studio EDGERING je českobudějovický Elektro Voráček s.r.o. Prodejna nedaleko náměstí, s 20 letou tradicí. A přibližně polovinu času s e-shopem od nás. Představujeme nový design!

U Žebeerka

U Žebeerka

05/09/2015 web prezentace

Spustili jsme www stránky nově otevřené restauraci otevřené jen pár metrů od centra Českých Budějovic. Nahlédněte do interiéru, zjistěte jaké je denní menu nebo pokud budete mít štěstí, vyzvedněte si slevový kupón.

PUBLISHER CMS

PUBLISHER CMS

16/09/2015 aplikace

Aktuální verze 2.61 (1.9.2015)

PUBLISHER je vlastní aplikace pro správu obsahu námi vytvořených stránek. Na rozdíl od běžných editorů obsahu stránek, je naše řešení jedinečné svou variabilitou.

Více informací zde.

Počtář - trenér příkladů

Počtář - trenér příkladů

26/09/2015 nekomerční

Vytvořili jsme on-line trenéra počítání příkladů pro naše juniory. Jednoduché prostředí umožňuje školákům trénovat v široké paletě nikdy nekončících variant příkladů. Aplikace je optimalizována pro všechna zařízení od telefonu po tablety.

Aktualizováno a vylepšeno v září 2015.

Body Mind Work

Body Mind Work

04/12/2015 web prezentace

Jednoduchá designová stránka projektu, je elegantním web řešením propagace zajímavých víkendů pro aktivní ženy.

Fides Populi

Fides Populi

17/02/2016 web prezentace

Jihočeská poradenská společnost má od letošního února svou prezentaci od Edgering.

APLA Jižní Čechy

APLA Jižní Čechy

01/03/2016 web prezentace

Tato web prezentace je náš dárek pro APLU - organizaci pomáhající lidem s autismem. Péče je zaměřena především na děti. Jsme rádi, že jsme se mohli podílet a pomoc vytvořit informační centrum.

SPORT 51

SPORT 51

20/06/2016 e-shopy

Zbrusu nový e-shop SPORT 51 se sportovními potřebami je zázemím pro nový sortiment společnosti SPORT 15, která rozšiřuje svoje působení v prodeji tohoto sortimentu.

Nový internetový obchod, který nabízí za skvělé ceny velmi široký sortiment pro sportovní aktivity a volný čas je další ukázkou řešení systému 3GSTORE od EDGERING.

Autoservis u Hvízdala České Budějovice

Autoservis u Hvízdala České Budějovice

03/05/2017 web prezentace

Právě jsme spustili nový web rodinného českobudějovického autoservisu.

EDGERING WEBDESIGN © 2007 - 2019 TOPlist